Eveline Egyptian Miracle – naturalne piękno skóry i włosów

Czerpiąc z natury i wykorzystując sekrety egipskich medyków firma Eveline Cosmetics stworzyła jedyny w swoim rodzaju, bardzo skuteczny kosmetyk dla skóry i włosów przesuszonych, zniszczonych, pozbawionych blasku. Krem Eveline Egyptian Miracle, działający niczym opatrunek na zniszczoną skórę, na pewno warto mieć ze sobą podczas wakacyjnych wypraw.

Egyptian Miracle od Eveline – sekret egipskich kapłanów

Niezwykła kompozycja naturalnych komponentów Egyptian Miracle dedykowana jest skórze i włosom zniszczonym, przesuszonym, niewłaściwie pielęgnowanym.

Każdy z siedmiu naturalnych składników stosowano w starożytności do produkcji kosmetyków upiększających i pielęgnacyjnych. W składzie Eveline Egyptian Miracle znajdujemy: oliwę z oliwek, wosk pszczeli, miód, olej słonecznikowy, propolis, pyłek pszczeli oraz Royal Jelly, czyli cudowny pokarm królowej matki z pszczelego roju.

Egyptian Miracle od Eveline głęboko nawilża skórę, likwiduje zaczerwieniania. Można go stosować na twarz, pod oczy, na skórę całego ciała. Grubsza warstwa kremu pełni rolę maski na włosy lub usta. Stosuje się go także do regeneracji blizn.

Przed aplikacją na skórę krem należy ogrzać i rozetrzeć w dłoniach do uzyskania płynnej konsystencji olejku. Delikatnie wetrzeć lub położyć jako maseczkę. Można także wykorzystać krem jako dodatek do masażu ciała. W przypadku odżywiania włosów krem stosować jak odżywkę – pozostawić na włosach najlepiej na całą noc.

Krem nawilżający Eveline Magic Skin CC

Innym doskonałym produktem od Eveline jest Magic Skin CC. To krem wyrównujący koloryt oraz redukujący zaczerwieniania. Użyty na dzień nie wymaga kosmetyków upiększających – działa jak „druga cera” pełniąc jednocześnie rolę podkładu, rozświetlacza i pudru na finish. Doskonałe rozwiązanie na lato, szczególnie dla pań nielubiących kilkuwarstwowego ciężkiego makijażu na twarzy.