Czym charakteryzuje się podkład Rimmel Lasting Finish?

Produkty Lasting Finish od Rimmel to kosmetyki ponadczasowe, które wybierane są nawet przez bardzo wymagające kobiety. Podkład wyróżnia się dogodną konsystencją, dzięki czemu jego aplikacja jest prosta i przyjemna. Lekka formuła nie obciąża skóry, a więc jest to opcja na co dzień. Mnogość odcieni Rimmel Lasting Finish stanowi niezaprzeczalną zaletę – warto podkreślić, że nawet bardzo blade panie nie będą miały problemu z doborem koloru.

Lasting Finish - podkład od Rimmel

Średni poziom krycia

Podkład Rimmel Lasting Finish zapewnia średni poziom krycia. Oznacza to, że doskonale radzi sobie on z zatuszowaniem drobnych niedoskonałości oraz zaczerwienień. Za jego pomocą można wyrównać koloryt twarzy, a także sprawić, że cera będzie prezentować się świeżo i promiennie. Nie jest to jednak kosmetyk, który osiąga ekstremalny poziom krycia. Dla niektórych może być to zaletą, ponieważ przedstawiany podkład nie stanowi obciążenia dla skóry twarzy. Minimalizuje to ryzyko wystąpienia m.in. zaskórników.

Szybka aplikacja podkładów Lasting Finish

Rimmel Lasting Finish to podkład, który można szybko i niekłopotliwie zaaplikować. Nie zastyga on na twarzy w ułamku sekundy, co ma szczególne znaczenie dla kobiet, które nie posiadają wprawy w wykonywaniu makijażu. Nie trzeba obawiać się smug, ani nieestetycznych śladów. Dodatkowym atutem jest fakt, że podkład nie wykazuje tendencji do ścierania się. Bez trudu można utrzymać go w nienagannym stanie przez wiele godzin – zwykle wystarczą drobne poprawki, aby odświeżyć make-up.

Stabilny kolor podkładu

Rimmel Lasting Finish odcienie utrzymane w chłodnej tonacji z łatwością można dopasować do typu urody. Ogromnym atutem jest stabilność koloru. Co to oznacza? Kosmetyk nałożony na twarz nie utlenia się, a więc nie trzeba martwić się o pomarańczową „maskę”. Jest to świetna propozycja dla kobiet, które poszukują taniego produktu, który nie oksyduje. Oczywiście podkład Rimmel Lasting Finish można stosować z innymi kosmetykami – przyciemniającym/rozjaśniającymi kolor lub utrwalającymi. Umożliwia to stworzenie makijażu niemal na każdą okazję.