Dobre nawyki dla zdrowej cery z Bielenda Fresh Juice

Wiadomo, jak ważne jest codzienne oczyszczanie skóry twarzy dla zachowania jej sprężystości i witalności. Bez względu na wiek i płeć, zadbana cera jest zawsze doskonałą wizytówką.

Oczyszczanie to podstawa

Na wygląd cery ma wpływ mnóstwo czynników. Stosowana dieta, ilość i jakość snu, zanieczyszczenia ze środowiska, stres — to tylko niektóre z nich. Nie na wszystkie mamy realny wpływ, ale to, co możemy zrobić, aby poprawić kondycję skóry twarzy, to regularne stosowanie odpowiedniej pielęgnacji a przede wszystkim jej codzienne, dokładne oczyszczanie.

Zanieczyszczenia takie jak resztki makijażu, martwy naskórek czy spaliny blokują pory, w efekcie czego skóra nie może swobodnie oddychać, a stosowane odżywki i kremy mają utrudniony dostęp do jej głębszych warstw, zaburzając proces jej odżywiania. W skutecznym oczyszczaniu, które pozwoli skórze na regenerację, sprawdzą się produkty z serii Bielenda Fresh Juice. Ta linia kosmetyków wzbogaconych sokami z owoców, ma doskonałe właściwości oczyszczające i odświeżające. Fresh Juice Bielenda zda egzamin na każdym etapie pielęgnacji. W ofercie można znaleźć chusteczki do demakijażu, płyny micelarne, żele, peelingi oraz kremy. Seria kosmetyków Bielenda Fresh Juice dostępnych na Cocolita.pl to produkty oparte na naturalnych składnikach, zawierających substancje aktywne, które mają dobroczynny wpływ na skórę twarzy.

fresh juice

Dobre nawyki, które pomogą zadbać o cerę

Codzienne oczyszczanie, odżywianie i nawilżanie skóry twarzy to podstawowe zabiegi, o których nie należy zapominać. O czym jeszcze należy pamiętać, aby zadbać o dobrą kondycję i zdrowy wygląd cery?

Stan skóry często jest odzwierciedleniem ogólnego stanu organizmu, warto więc regularnie się badać, a także zwracać uwagę na dobór kosmetyków odpowiednich do konkretnego typu cery. Bielenda ma w swojej ofercie kosmetyki dla różnych jej rodzajów. To bardzo ważne, żeby wybierać produkty, których skład i działanie pomoże zadbać o cerę, zamiast jej zaszkodzić. Należy również pamiętać o nawadnianiu, zdrowym odżywianiu, odpowiedniej ilości snu oraz regularnej aktywności fizycznej, ponieważ styl życia ma ogromny wpływ na nasze zdrowie, w tym zdrową cerę.