Modne paznokcie na co dzień

pędzelki do paznokci Prócz klasycznej czerwieni i kultowego french manicure można na paznokciach wyczarować wiele innych wariacji. Co sezon zmieniają się trendy dotyczące malowania paznokci, z czego niektóre zostają z nami na dłużej, a inne znikają tak szybko, jak się pojawiły.

Paznokcie ze wzorkiem

Za pomocą różnych kosmetyków i akcesoriów pielęgnacyjnych możemy osiągnąć nasz wymarzony efekt – modne i zadbane paznokcie. Paznokcie ze wzorkiem w modzie są już od dłuższego czasu. Wzorek może być większy, czy mniejszy, na każdym palcu, albo tylko na jednym. Od kilku lat ten sposób malowania paznokci jest ciągle modny i aktualny, zmieniają się tylko wzory i kolory. Podstawowe akcesoria do paznokci plus specjalny lakier z cienkim i twardym pędzelkiem pozwolą nam na uzyskanie takiego efektu.

Paznokcie matowe

To kolejny silny trend kilku ostatnich sezonów. Matowe paznokcie są bardzo eleganckie. Pojawia się ich wiele wariacji, aczkolwiek najczęściej dostępne są matowe lakiery w ciemnych nasyconych kolorach. Matowe paznokcie to idealna alternatywa dla tych pań, które nie lubią wzorków, czy brokatu.

Paznokcie rysunkowe

Są szczególnie popularne u młodzieży i kobiet, które lubią się wyróżniać poprzez swój kolorowy styl. Jak się okazuje, na paznokciach można umieścić wszystko- począwszy od myszki miki, a skończywszy na świątecznych wzorach.

Jak widać modny wygląd paznokci jest bardzo łatwy do uzyskania.