Podkład Bourjois Healthy Mix – nowa formuła!

Każda miłośniczka makijażu zna podkład Bourjois Healthy Mix. Z jego pomocą można uzyskać efekt rozświetlonego makijażu cery, który jest tak modny w tym sezonie! Zdrowo prezentująca się skóra, delikatnie połyskująca w wiosennym słońcu to jeden z głównych trendów makijażowych w tym roku. Właśnie dlatego warto zainteresować się nową formułą podkładu rozświetlającego od Bourjois. Czym różni się od poprzedniej wersji tego kultowego produktu?

Healthy Mix nowa wersja

Nowa formuła podkładu Bourjojs to coś dla wegan

Najnowsza wersja podkładu Bourjois Healthy Mix (https://www.cocolita.pl/bourjois-healthy-mix) zachowała swoje właściwości rozświetlające i nawilżające, ale teraz aż 85% składników jest pochodzenia naturalnego. Wraz z odświeżeniem formuły, pojawiło się kilka nowych kolorów, na które warto zwrócić na nie uwagę, wybierając idealny odcień dla siebie. W nowym Healthy Mix „Clean&Vegan” nie ma żadnych składników pochodzenia zwierzęcego lub takich, przy których tworzeniu mogłyby one ucierpieć. Dlatego to podkład, który będzie najlepszym wyborem dla wegan, ale też dla wszystkich osób, którym los zwierząt nie jest obojętny.

Kto może używać podkładów Bourjois Healthy Mix?

Producent zapewnia, że podkłady Bourjois Healthy Mix będą odpowiednie dla każdego, bez względu na typ skóry. Warto jednak zauważyć, że to podkład o rozświetlającym wykończeniu, lekkiej formule i delikatnym kryciu, co sprawia, że będzie świetnym wyborem dla osób o skórze suchej, normalnej oraz dojrzałej. Dobrze sprawdzi się u osób z ładną cerą, ponieważ jego poziom krycia jest niski i nie przykryje on większych przebarwień czy niedoskonałości.

Podkład Bourjois Healthy Mix bardzo ładnie stapia się ze skórą i wygląda, jakby wcale nie nakładało się makijażu. Wygląda świeżo, zdrowo i lekko. Nałożony cienką warstwą, dla wyrównania koloru cery, będzie prezentował się niczym piękna, dobrze nawilżona skóra. Dodatkowo w jego składzie znajdziemy witaminy, takie jak C, B5 oraz E, które odżywiają skórę i sprawią, że przy regularnym stosowaniu, z dnia na dzień, będzie ona wyglądała coraz lepiej.